KONST / Litografier / Färglitografi 13658768
nr 1365 8768
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige, tillskriven. Komposition med figurer. Ej signerad. Motivet: 23,5x44,5 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:14:31
7/12 10:55:23